Menu
Your Cart

Bitkisel Çaylar

Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmamız ilk elden tıbbi ve aromatik bitkiler, odun dışı orman ürünleri toplayıcısıdır. Firmamız müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda, tüm odun dışı orman ürünlerini, ormanlarda doğal olarak yetişen vahşi doğal bitkisel ürünleri standartlara uygun olarak toplamaktadır.

Tabiatın el değmemiş köşelerinden sizler için topladığımız tıbbi ve aromatik bitkileri ve baharatları doğallığını bozmadan standartlara uygun olarak paketleyerek sizlerin kullanımına sunduk. Seçtiğimiz ambalajlarda görselliğin yanı sıra sağlığınızı da düşünerek doğa dostu ambalajlar hazırladık.

Marka: Doğanezya
Açlık Otu Nasıl Demlenir? İlk olarak cezvede bir fincan su kaynatmanız gerekir. Ardından suya 7-8 adet açlık otu ekleyebilirsiniz. Demlenmesi için ortalama 5 dakika beklemeniz yeterlidir. Demlendikten sonra çayın tadının acılaşmaması için açlık otlarını çıkarmanız gerekir...
29,00TL
Vergiler Hariç:29,00TL
Marka: Doğanezya
Alıç meyvesi, yaprağı ve çiçeğinden oluşan karışımdan kaynamış bir bardak suya 1 tatlı kaşığı eklenir ve 15-20 dakika demlenmeye bırakılır. Hazırlanan alıç çayı sabah ve akşam aç karnına tüketilebilir. Toksin maddelerin ve vücutta biriken fazla suyun dışarı atılmasını sağlayan alıç çayı detoks etkis..
29,00TL
Vergiler Hariç:29,00TL
Marka: Doğanezya
Altınbaşak otu çayı yapılışı: İnce kıyılmış veya kurutulmuşaltınbaşak otunu, çaydanlık altında veya cezvede 1 su bardağı su ile kaynatın . Altın Başak Otu soğuk algınlığı, grip, bronşit, larenjit ve solunum sisteminin diğer benzer rahatsızlıkları..
29,00TL
Vergiler Hariç:29,00TL
Marka: Doğanezya
Altın Otu Çiçeği (Ölmez Çiçek, kudama), iltihaplara karşı etkili olabildiği gibi varis, egzama rahatsızlığı yaşayanlar için de faydalıdır. Altın Otu Çiçeği,  böbrek taşı, pankreas ve safra kesesi yetmezliği gibi hastalıklara yardımcı olduğuna inanılan bir bitki olmasının ..
36,00TL
Vergiler Hariç:36,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 68 (6 Sayfa)